Adwokat. Prawo rodzinne. Sprawy o alimenty, rozwód, spadek, Nysa. Adwokat. Prawo rodzinne. Sprawy o alimenty, rozwód, spadek, Nysa.

ZAWSZE PO TWOJEJ STRONIE

Kancelaria adwokacka Nysa, adwokat Krzysztof Kiełbicki

Rozwód, separacja, alimenty

Rozwód to trudne wydarzenie w życiu. Szczególnie ważna jest wówczas pomoc doświadczonej kancelarii adwokackiej. Adwokat Krzysztof Kiełbicki posiada doświadczenie i  praktykę w prowadzeniu rozwodów i spraw z zakresu prawa rodzinnego. Prawnik z naszej kancelarii w Nysie udzieli porady prawnej, przygotuje pozew o rozwód, a także odpowiedź na pozew oraz wszelkie pisma procesowe z zakresu prawa rodzinnego.

Nasza Kancelaria Adwokacka w Nysie oferuje pomoc w sprawach związanych z prawem rodzinnym, opiekuńczym oraz prawem spadkowym, m.in. sprawy o rozwód i separację, sprawy dotyczące pozbawienia bądź ograniczenia władzy rodzicielskiej, sprawy alimentacyjne, sprawy o kontakty z dziećmi, sprawy o ustalenie kontaktów z małoletnimi dziećmi, podziały majątku.

Spadek, sprawy spadkowe

Nasza kancelaria w Nysie świadczy usługi związane z prowadzeniem spraw spadkowych.

Adwokat Krzysztof Kiełbicki, Kancelaria adwokacka w Nysie.

Nysa, ul. Mariacka 6-8/13 (IIp.)

Adres: Nysa, ul. Mariacka 6-8/13
Tel./Fax: 77 435 51 86,
Tel. kom: 888 056 158
Adres mailowy: krzysztof.kielbicki@gmail.com

Adwokat Krzysztof Kiełbicki

© Kancelaria Adwokacka | Krzysztof Kiełbicki 2015

Wykonanie 2R Studio

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij