Adwokat Opole. Kancelaria adwokacka Krzysztof Kiełbicki, filia w Opolu. Adwokat Opole. Kancelaria adwokacka Krzysztof Kiełbicki, filia w Opolu.

ZAWSZE PO TWOJEJ STRONIE

KANCELARIA ADWOKACKA - FILIA OPOLE

Adwokat Opole. Kancelaria adwokacka Krzysztof Kiełbicki, filia w Opolu

Działalność Kancelarii oparta jest na wykonywaniu indywidualnej praktyki przez adwokata Krzysztofa Kiełbickiego.

Kancelaria Adwokacka świadczy pomoc prawną we wszystkich dziedzinach prawa. Kancelaria ma swoją siedzibę w Nysie oraz filię w Opolu. Adwokat Krzysztof Kiełbicki ukończył wyższe studia zawodowe na kierunku administracja na Uniwersytecie Opolskim w roku 2005 oraz wyższe studia magisterskie na kierunku prawo, również na Uniwersytecie Opolskim w roku 2009. Aplikację adwokacką odbywał w latach 2012-2014 zwieńczoną pozytywnym wynikiem uzyskanym na egzaminie adwokackim w 2015 r. W czasie aplikacji adwokackiej, adwokat Krzysztof Kiełbicki współpracował z dwiema wiodącymi Kancelariami Adwokackimi w Opolu zdobywając umiejętności praktyczne w stosowaniu prawa oraz w zakresie profesjonalnego zastępstwa procesowego.

Adwokat włada językiem angielskim.

W szczególności adwokat specjalizuje się w reprezentacji procesowej w sprawach cywilnych, gospodarczych, rodzinnych i opiekuńczych oraz karnych.

Adres: Nysa, ul. Mariacka 6/13(II p.),
Filia w Opolu: 45-331 Opole, ul. Rejtana 5,
Tel./Fax: 77 435 51 86,
Tel. kom: 888 056 158
Adres mailowy: krzysztof.kielbicki@gmail.com

Adwokat Krzysztof Kiełbicki

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij